Meniu
Jūsų krepšelis

Slapukų politika

Kodėl mes tai naudojame?

Slapukai yra nedidelės tekstinės bylos, kurias interneto svetainės įrašo į jūsų įrenginį, kai jūs jas aplankote. Mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį, suprastume, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, ir galėtume teikti jums tinkamesnius pasiūlymus ir reklamą.

Kas yra slapukai – cookies?

Slapukai yra mažos tekstinės bylos, kurias interneto svetainės įrašo į jūsų įrenginį, kai jūs jas aplankote. Jie leidžia svetainei atpažinti jūsų įrenginį ir prisiminti tam tikrą informaciją apie jūsų naršymo veiklą.

Informacija apie kokius slapukus naudojame:

 1. Būtinieji slapukai: Būtini slapukai yra reikalingi norint užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Jie leidžia jums prisijungti prie svetainės, naršyti jos funkcijas ir naudoti jos pagrindines funkcijas.

 2. Funkciniai slapukai: Funkciniai slapukai naudojami siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą ir jūsų patirtį. Jie gali prisiminti jūsų pasirinkimus (pvz., kalbą, regioną ar prisijungimo duomenis) ir suteikti išplėstinės funkcionalumo, pvz., žemėlapių ar vaizdo įrašų įtraukimą.

 3. Statistiniai slapukai: Statistiniai slapukai renka anoniminę informaciją apie tai, kaip jūs naudojatės svetaine, pvz., kiek laiko praleidžiate kiekviename puslapyje, kokius puslapius lankotės dažniausiai, ir kokių veiksmų ėmėtės. Ši informacija padeda mums suprasti ir tobulinti svetainės veikimą.

 4. Rinkodaros slapukai: Rinkodaros slapukai naudojami rinkodaros tikslais, pvz., rinkodaros kampanijų ir reklamos tikslais. Jie gali būti naudojami siekiant atvaizduoti pagal jūsų pomėgius ir naršymo istoriją sukurtus individualizuotus pasiūlymus ir reklamas.

 5. Slapukų renkami duomenys gali apimti tokią informaciją:

  1. informaciją apie jūsų naršymo įpročius,

  2. svetainėje leistą laiką,

  3. naršyklės tipą ir kitą techninę informaciją, kuri padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine,

  4. įrenginio arba tinklo adresas (IP adresas)

  5. duomenys apie ankstesnį apsilankymą svetainėje,

  6. informacija apie operacinę sistemą,

  7. autorizaciją,

  8. duomenis apie naršyklės kalbą, lankytojo šalį, miestą ir pan.,

  9. techninė informacija apie naudojamus įskiepius (Java, Flash, kita)

Kaip išjungti slapukus skirtingose naršyklėse?

Jei nepageidaujate kompiuteryje laikyti slapukų juos visada galite išjungti savo naršyklėse. Tai padaryti yra gana paprasta tik su kiekviena naršykle tai padaroma yra šiek tiek skirtingai:

Google Chrome
Microsoft Edge
Mozilla Firefox
Apple Safari
Internet Explorer (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7)

Mes atkreipiame dėmesį, kad slapukų išjungimas gali turėti įtakos jūsų naršymo patirčiai ir galimybei naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad mūsų svetainė gali naudoti trečiųjų šalių slapukus, kurie gali turėti skirtingas slapukų politikas. Apsilankę mūsų svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų politika ir sąlygomis.

Informacijos keitimas

Mūsų el. parduotuvės slapukų politikos sąlygos gali būti keičiamos bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo siekiant užtikrinti, kad būtų laikomasi teisės aktų ir (arba) sutikimų valdymo nuostatų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.