Meniu
Jūsų krepšelis

„Mon Ami“ boutique

Mūsų požiūris į maistą yra tausojantis. Manome, kad maistas turi būti kuo mažiau technologiškai apdorotas, auginamas tausojant gamtą, pageidautina tiekiamas iš įprasto gyvenamojo regiono, tokį požiūrį mes vadiname kuo arčiau žemės. Šis požiūris remiasi geraisiais istoriškai susiformavusiais maisto gamybos ir vartojimo įpročiais, tad stengiamės kepti taip, kaip namuose ir iš aukščiausios kokybės ingredientų. Siekiame, kad visi kepinių ingredientai būtų kuo grynesni, kuo mažiau technologiškai apdoroti, todėl daugelį gamybos procesų darome patys nuo tešlos iki daugelio uogienių ar įdarų.

Kaip nustebinti išpuoselėtą ir išlepintą skonį? Taip, tai buvo rimtas iššūkis. Kaip visada pradėjome nuo esmės – tradicijų puoselėjimo ir aukščiausios kokybės.

„Mon Ami“ šventiniai desertai yra tobulas tradicinės konditerijos pavyzdys. Įdomios, labai skirtingos ir įvairios sluoksnių tekstūros, stiprūs ir sodrūs skoniai, tobulai suderinta kiekvieno deserto visuma, pojūčiais nunešanti svajonių, prisiminimų ar naujų išgyvenimų link... Mūsų tikslas – kad skoniaidžiugintų ir stebintų nuo pat pirmojo kąsnio.

Kiekvieno deserto gamyba – vis kitokia, kruopšti ir kurianti savas istorijas. Kiekvienas desertas pasižymi skirtintų sluoksnių struktūrų gausa. Čia ir minkštutis biskvitas, ir traškus lakštas ar sluoksnelis, čia ir klampus kremas, netikėtai smagus traškėjimas – daugybė stebinančių pojūčių kiekviename deserte!

Mes žinome su kokiu nekantrumu laukiate savo šventės, kiek laiko ir pastangų dedate ją planuodami, tad norime, kad Jūsų šventės svečiai ragautų tik tai, kas geriausia. „Mon Ami“ vieno kąsnio užkandžiai išsiskiria premium kokybe. Estetiški, lyg meno kūryniai, vieno kąsnio užkandžiai pagaminti tik iš kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės ingredientų, o jų skonių derinys tiesiog stulbinantis!

Kviečiame užsisakyti Jūsų šventėms išskirtinių, mūsų gaminamus šventinius desertus ar vieno kąsnio užkandžių asorti ir pasinerti į stebinančių skonių kelionę.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.